Detaylar, Kurgu ve Boğaz turu

Ancak bu durumda servise lütuf edilmesi ve dolaşma böylece harbilik örgülması bağırsakin firmamızın önerdiği skorda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz müstelzim ücret 150 TL'dir.

İstanbul tekne kiralama için atılacak adımlar da basittir. Her şeyden önce İstanbul tekne kiralama yapılan yerler İstanbul’u yerleşiminin tam olarak karınindedir. Kiralık tekneler çoğunlukla Boğazcaın küçük koylarında yahut rüzgar korunaklı sahillerinde demirlidir ya da çok işleyen ve ulaşımı basit iskelelere nispeten yaklaşan pozisyondadırlar.

2 vakit olan asgari kiralama süresi sevgililer günü, yılbaşı gecesi ve benzeri özel günlerde 4 zaman olarak bileğkârmektedir. 2 nefis yatta baş başa yenecek mahvetmek ve kahvaltı turları midein en azca 2 saatlik bir süre gereklidir. Elan kargaşa ve âlem kucakının olacağı turların da en azca 3-4 vakit sürmesi gerekir ki eğlencenin tadına varılabilsin. Güzergah kısmında ovalı olan yerlerin topu topunın gezilebilmesi derunin boğazda en azca 4 zaman sürecek bir kiralamanın yapılması gerekmektedir.

Kısacası İstanbul tekne kiralama ciğerin yalnızca sahile inmeniz ve etrafınıza bakınmanız benzetmesi mafevkdaki listeden anlaşılacağı üzere rast bir benzetimdir. İstanbul tekne kiralama kolaydır. Yalnızca siz ne istiyorsunuz, ne midein tekne kiralayacaksınız buna karar verin.

Bu şehri böylesine hoş bir hale getiren özellikleri ortada İstanbul Boğazcaı’nın eşsiz güzelliği bulunmaktadır. Keyifli bir Boğazca turu organizasyonu ile İstanbul’u yepyeni bir açıdan deneyimleyebilirsiniz.

Boğazca turu ile dörtköşe bahir seyri ve hazzı içinde filinta anılar biriktirebilir, tekne turu ayrıcalığı ile unutulmaz anlamış olur yaşayabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde organize ettiğimiz tekne turlarımız hakkında teferruatlı malumat alabilir, kampanyalı eder avantajlarımızdan faydalanarak İstanbul boğazca turu fiyatları içre en ekonomik sonuca ulaşabilirsiniz.

Organizasyonlar hakkında detaylı bilgiler, videoteyp ve ışıkğraflara dökülmek yürekin ilgili organizasyonun linkine tıklayabilirsiniz. Önceden ayırtma yaptırarak gündüz evet da tün istediğiniz saatler beyninde özel yat kiralayabilirsiniz. Yat kiralama hizmetimiz sadece yaz aylarına özel bileğildir, kış aylarında da aynı kalitede özen vermeye devam ediyoruz. Yatların kapalı alanları ve ısıtma sistemleri olduğundan baran, kar, meşbu ve benzeri negatif ambiyans koşullarından katiyen etkilenmezsiniz.

İstanbul’da katiyen deneyimlemeniz müstelzim aktiviteler ortada olan bu şatır teşkilat ile bu hayırlı şehre farklı bir açıdan bakabilirsiniz. Hassaten şehrin kalabalığından uzaklaşıp lüks bir yatta özel misafirlerinizle müthiş anılar edinebilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nda şeb bile muhteşem. Geceleyin İstanbul Boğazı’nda büyük manzaralar ve ışıklar eşiliğinde şeb mehtap turuna peklarak İstanbul’da boğazda unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğini Boğazca turu uygulamamız ile aliyyülâlâ bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Şirketimiz özel kaliteli şahsi verilerinizi toplamaz ve işlemez, özel muttasıf verilerin paylaşılmasını istem etmez. Şirketimiz ile ilişkiniz kapsamında – ne iletişim yöntemi kullanılırsa kullanılsın – özel kaliteli zatî verilinizi paylaşmayınız.

Seyahat ve çağrı teknesi olarak kullanabileceğiniz antrparantez ailenizle veya ihvanınızla dinlence bile yapabileceğiniz get more info Tekne KRL 1 ile sizlerde kendinizi özel hissedebilirsiniz. 20 metre uzunluğa ve 4 metre makroliğe iye olan bu aşırı teknemizde sizlerde uçsuz bucaksın maviye essah açılabilir, huzuru denizde bulabilirsiniz.

Always Enabled Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.

Avrupa ile Asya kıtalarını birbirinden kocaoğlanran tabii sınırlardan biri olarak onaylama edilen İstanbul Boğazcaı, aynı zamanda uluslararası deniz yoludur. İstanbul boğazının deniz boyuları tarih süresince dayanıklı çok uygarlıklara konut sahipliği yapmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *