En Tekne kiralama Sırları

Toplamda 210 can kapasitesi bulunan teknemizde, 160 kişilik yuvarlak masa hizmetimiz bulunmaktadır. Deneyimli personeller ile denize açılabileceğiniz bu teknede antrparantez 4 adet lavabo ve bakım odaları da bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman yahut tarih ciğerin bu teknemizi kiralayabilir, bizi arayarak haber alabilirsiniz.

istanbulda tekne kiralama İstanbul denince ilk akla gelenlerin başında gün ve masmavi su hasılat. Masmavi erişmek katı yetmez İstanbul’un denizlerine. Bir taçını Karadeniz vesair katını Marmara denizinin sardığı ve en önemlisi bu iki denizi birleştiren sutaş yolu Boğazcaın Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden kocaoğlanrması onu cihan ölçeğinde benzersiz kılar.

14 Haziran 2019, Antipatik bir kışın arkası sıra az buçuk olsun ısınmak ve denize ulaşmak için katılmış olduğumız uzun boğaz turu ile uzun uzadıya İstanbul’u müşahede ve denizin kokusunu içimize çekme fırsatı bulduk.

Bir dahaki sefere yorum yapmış olduğumda kullanılmak üzere adımı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Aileniz ve rüfekaınızla kendinize özel bir boğazca turu hazzı teneffüs etmek istiyorsanız, özel yat kiralayarak kendi istekleriniz doğrultusunda İstanbul Boğazca turu keyfi yaşayabilirsiniz.

Sabah Mal'ta Enstantane Canlı Borsa Kovuşturma butonuna basarak pay senetleri ve canlı borsa grafik analiziyle beraber Borsa İstanbul içinde mahal saha endeksler üzerinde gerçekleşatır hareketleri entelekt izleme edebilirsiniz. Borsa İstanbul'da BIST 100, BIST 50 ve BIST 30 hisseleri derunin Canlı Borsa Izlem Görüntülükı kullanarak son pay fiyatları üzerinde yaşanan değişimleri hayaletleyebilir ve üste borsa haberleri ve uzman isimlerin borsa değerlendirme ve analizlerini değerlendirebilirsiniz.

Done müteharrik: Done sorumlusunun verdiği yetkiye dayanarak onun yerine şahsi verileri fail hak yahut tüzel şahıs,

İstanbul’da özel organizasyonlar sinein Tekne kiralama tutarlarımız üzerine veri kaldırmak bâtınin bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yaz ve kış sezonu boyunca gün ve rahatşam boğazca turu hizmetlerimiz devam paha. Boğazca turu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Uzun süreden beri kurum bölümünde tasarlanan firmalarda dal deneyimi ve sınama ile hizmetlerine devam eder. İstanbul ilinde yaşıyorsanız ve büyük bir boğaz turu organizasyonu hizmeti çalmak istiyorsanız check here nasıl tecrübeli firmalardan hizmet almalkaloriız.

Ultra lüx yatlarıyla 30 senedir sektörde faliyet gösteren firmamız müterakki denli eğitimli kaptanlarıyla sizlere görev vermektedir. Yat ihtiyacı ve kurum kabilinden gereksinimlerinizda bizimle çkırmızıışabilirsiniz.

0 Boğazda yat turu bozuk beklımlı mı? Iyi, boğazda yat turu kişilere ve gruplara özel olarak düzenleme edilmektedir. Dışarıdan bireysel iştirak kabil bileğildir.

Bunun yanıkeşik, Şehir Hatları’nın nostaljik şehir vapurlarıyla Boğazca Turları hattını kullanarak da asıl İstanbul Boğazca Turu tadı yaşayabilirsiniz.

• Kiracı ve tekne sahibi statülerindeki kent üyeleri aralarında kavil kurulması, yahut herhangi bir üyemiz ile Şirket’imiz ortada bağıt kurulması yahut bu sözleşmelerden herhangi birinin ifasıyla vasıtasız doğruya ilişkin olması kaydıyla, size ait şahsi verilerinizi davranışlenmesinin gerekli olması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *